Inwestycje - FATTO DEWELOPER

Inwestycje w sprzedaży

Enklawa Przylep – I ETAP

Mieszkania jak dom.
Kameralne osiedle położone na przedmieściach Zielonej Góry doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Dostępne 28 mieszkań
Dostępne 14 wiat garażowych
Dostępne miejsca postojowe
Poznaj szczegóły

Klonowa Enklawa – III ETAP

Odpocznij od zgiełku i znajdź swój spokój w Drzonkowie. Gwarancja bliskości lasów i przyrody oraz terenów sportowo-rekreacyjnych.

Cena od 5 105 zł / m2
Dostępne 20 domów szeregowych
Dostępne 2 domy bliźniacze
Poznaj szczegóły

Inwestycje zrealizowane

Apartamenty Składowa

Apartamentowiec położony w niezwykle urokliwym, spokojnym miejscu zaledwie cztery minuty od Starego Miasta. Przewieliśmy parking dla każdego lokalu i strefę dla gości.

Zobacz efekt

Apartamenty Malczewskiego

Apartamentowiec utrzymany w duchu nowoczesności zapewnia nie tylko komfortowe mieszkania, ale i bogatą infrastrukturę dodatkową. Doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta.

Zobacz efekt

Wierzbowa Enklawa

Nowoczesne apartamenty z własnym ogródkiem w kameralnej zabudowie przy ulicy Wierzbowej. Doskonała prywatna przestrzeń w niewielkiej, zgranej społeczności.

Zobacz efekt

Bajkowa Enklawa

Kameralna enklawa oddalona od miejskiego zgiełku, jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zobacz efekt

Boczna Enklawa

Kameralne osiedle ze słonecznymi tarasami, przeszklonymi balkonami oraz schodami zewnętrznymi. Idealne miejsce dla tych najbardziej wymagających.

Zobacz efekt

Zielona Enklawa 2

Nowoczesne i energooszczędne domy mieszkalne zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Ponadprzeciętny komfort w codziennym użytkowaniu.

Zobacz efekt

Osiedle Jaś i Małgosia

Komfortowe apartamenty wyposażone w kominek przy ulicy Jasia i Małgosi. Proste formy, neutralne barwy i nastrojowy klimat sprawiają, że po prostu chce się tu mieszkać.

Zobacz efekt