Inwestycje - FATTO Deweloper

Inwestycje w sprzedaży

Źródlana 24 A-F

Mieszkania zaprojektowane z myślą o Tobie i Twojej rodzinie. Idealna lokalizacja, blisko centrum, a obok zielona Dolina Gęśnika – to właśnie Źródlana 24 A-F.

Cena od 3 500 zł / m2
Dostępnych 12 mieszkań
Dostęnych 5 garaży
Poznaj szczegóły

Apartamenty Składowa

Położone w niezwykle urokliwym, spokojnym miejscu zaledwie cztery minuty od Starego Miasta. Przewidziany parking dla każdego lokalu i strefa dla gości.

Cena od 5 898 zł / m2
Dostępnych 14 mieszkań
Dostępnych 5 garaży
Poznaj szczegóły

Inwestycje zrealizowane

Apartamenty Malczewskiego

Apartamentowiec utrzymany w duchu nowoczesności zapewnia nie tylko komfortowe mieszkania, ale i bogatą infrastrukturę dodatkową. Doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta.

Zobacz efekt

Wierzbowa Enklawa

Nowoczesne apartamenty z własnym ogródkiem w kameralnej zabudowie przy ulicy Wierzbowej. Doskonała prywatna przestrzeń w niewielkiej, zgranej społeczności.

Zobacz efekt

Bajkowa Enklawa

Kameralna enklawa oddalona od miejskiego zgiełku, jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zobacz efekt

Boczna Enklawa

Kameralne osiedle ze słonecznymi tarasami, przeszklonymi balkonami oraz schodami zewnętrznymi. Idealne miejsce dla tych najbardziej wymagających.

Zobacz efekt

Zielona Enklawa 2

Nowoczesne i energooszczędne domy mieszkalne zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Ponadprzeciętny komfort w codziennym użytkowaniu.

Zobacz efekt

Osiedle Jaś i Małgosia

Komfortowe apartamenty wyposażone w kominek przy ulicy Jasia i Małgosi. Proste formy, neutralne barwy i nastrojowy klimat sprawiają, że po prostu chce się tu mieszkać.

Zobacz efekt