ZREALIZOWANE INWESTYCJE

Wartości, które wyznajemy, są fundamentem wszystkiego, co budujemy.

FATTO to deweloper, który z pasją kreuje powierzchnie mieszkalne na terenie Zielonej Góry. Nasze inwestycje to niezwykle estetyczne i funkcjonalne przestrzenie w drobiazgowo wyselekcjonowanych enklawach otoczonych wszechobecną zielenią. To miejsca, w których mieszka się wygodnie i pięknie!

Zrealizowane inwestycje.

Wartości które wyznajemy są fundamentem wszystkiego, co budujemy.
FATTO to deweloper, który realizuje inwestycje na terenie Zielonej Góry, ale przede wszystkim z pasją kreuje przestrzeń. Buduje ukochane i użyteczne miejsca w wyszukanych enklawach, otoczonych zielenią.

3

Lata

4

Osiedla

Setki

Szczęśliwych mieszkańców.

Fatto Deweloper

Osiedle Boczna Enklawa

Komfort, bezpieczeństwo i najwyższa jakość wykończenia – tym jest składające się z 13 budynków kameralne osiedle Boczna Enklawa. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby zaspokoiło oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów poszukujących swojego miejsca na ziemi. Bazowaliśmy na najnowszych światowych standardach, co zaowocowało pięknymi nasłonecznionymi ogrodami z przyłączami wodnymi, dużymi przeszklonymi tarasami, garderobami, które pomieszczą drobiazgi każdej eleganckiej właścicielki oraz kamiennymi parapetami i schodami zewnętrznymi. A to zaledwie część rozwiązań, które czynią to osiedle wyjątkowym na tle innych tego typu inwestycji mieszkaniowych.


Osiedle Wierzbowa Enklawa

To nowoczesne osiedle w kameralnej zabudowie przy ulicy Wierzbowej 7 w Zielonej Górze. Enklawa składa się z pięciu niezwykle komfortowych i energooszczędnych budynków utrzymanych w stylistyce architektury nowoczesnej. W każdym z nich znajdziemy cztery mieszkania – każde z osobnym wejściem i własnym ogrodem. Dzięki temu można poczuć się jak w prywatnym domu, mieszkając w budownictwie wielorodzinnym. Nie brakuje również odpowiedniej liczby miejsc postojowych, z których część jest zadaszona. Osiedle Wierzbowa Enklawa doskonale wpisuje się w coraz popularniejszy trend niewielkich, zgranych społeczności funkcjonujących na położonym wśród zieleni terenie.


Osiedle Zielona Enklawa 3

Osiedle Zielona Enklawa 3 w Jędrzychowie skutecznie zaspokaja potrzeby klientów, którzy marzą o ekskluzywnym mieszkaniu z kominkiem. Wybrane apartamenty posiadają dodatkowo ogród i taras, dając tym samym rozliczne możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zamknięty kompleks tworzy 5 budynków, w których znajdują się 32 luksusowe mieszkania. Na terenie zakończonej w 2016 roku inwestycji znajdziemy także wygodne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców.

5

Budynków

32

Ekskluzywne mieszkania

Fatto Deweloper

Fatto Deweloper

Osiedle Zielona Enklawa 2

Nowoczesne osiedle Zielona Enklawa 2 znajduje się w Zielonej Górze przy ulicy Zawiszy Czarnego. Tworzą je nowoczesne i energooszczędne domy mieszkalne wykończone przyjemną dla oka elewacją. Każdy z nich został podzielony na cztery mieszkania, do których prowadzą osobne wejścia. Apartamenty są bezczynszowe i charakteryzują się wysokiej jakości wykończeniem i ponadprzeciętnym komfortem w codziennym użytkowaniu. W każdym mieszkaniu znajduje się kominek. Do dyspozycji właścicieli jest także wydzielone miejsce parkingowe. Teren osiedla jest ogrodzony, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa jego mieszkańców.


Osiedle Jaś i Małgosia

To nowa inwestycja FATTO Deweloper powstająca przy ulicy Jasia i Małgosi w Zielonej Górze. Każdy z energooszczędnych budynków składających się na to osiedle podzielony jest na cztery komfortowe apartamenty, każdy z osobnym wejściem. Mieszkania bezczynszowe wyposażone są w nastrojowy kominek, który dla wielu inwestorów jest spełnieniem marzeń. Do każdego mieszkania przypisane jest własne miejsce parkingowe. Zabudowa ogrodzonego osiedla utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce wykorzystującej proste formy i neutralne barwy.

Fatto Deweloper

Podziel się!

Daj znać swoim znajomym, że Wasz lub ich wymarzony dom czeka właśnie tutaj.