Inwestycje w sprzedaży

Apartamenty Składowa

Inwestycja zaplanowana dla tych, którzy potrzebują mieć szybki i łatwy dostęp do pracy, a po niej – spokojny odpoczynek. Nie można mieszkać w centrum i na uboczu jednocześnie? Oczywiście, że tak! Osiedle Składowa dowodzi, że takie rzeczy są możliwe, jeśli się je dobrze zaplanuje.

Liczba mieszkań: 14    |    Termin oddania: 3 kwartał 2021

Dowiedz się więcej
Fatto Deweloper

Apartamenty Malczewskiego

Apartamenty Malczewskiego to nowe osiedle w Międzyrzeczu. Okazały apartamentowiec utrzymany w duchu nowoczesności zapewnia nie tylko komfortowe mieszkania, ale i bogatą infrastrukturę dodatkową. Wyróżnia je także doskonałe skomunikowanie z innymi częściami miasta.

Dowiedz się więcej

Zrealizowane inwestycje

Fatto Deweloper

Bajkowa Enklawa

Osiedla zaprojektowane w myśl idei "Easy to live". Kameralna enklawa oddalona od typowego, miejskiego zgiełku, ale dzięki swojej lokalizacji pozwalająca dotrzeć w kilka minut do ścisłego centrum. Odpowiednia ilość miejsc parkingowych oraz przyjazna okolica sprawiają, że osiedla Bajkowa Enklawa stanie się wspaniałą przystanią dla Twojej rodziny.

Fatto Deweloper

Osiedle Gajowa Enklawa

Gajowa Enklawa to kameralne osiedle składające się z 3 budynków mieszkalnych. Taras, ogródek, garaż i doskonała lokalizacja! Wszystkie lokale zostały sprzedane. Dziękujemy za zaufanie!

Fatto Deweloper

Osiedle Boczna Enklawa

Komfort, bezpieczeństwo i najwyższa jakość wykończenia – tym jest składające się z 13 budynków kameralne osiedle Boczna Enklawa. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby zaspokoiło oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów poszukujących swojego miejsca na ziemi. Bazowaliśmy na najnowszych światowych standardach, co zaowocowało pięknymi nasłonecznionymi ogrodami z przyłączami wodnymi, dużymi przeszklonymi tarasami, garderobami, które pomieszczą drobiazgi każdej eleganckiej właścicielki oraz kamiennymi parapetami i schodami zewnętrznymi. A to zaledwie część rozwiązań, które czynią to osiedle wyjątkowym na tle innych tego typu inwestycji mieszkaniowych.

Fatto Deweloper

Osiedle Wierzbowa Enklawa

To nowoczesne osiedle w kameralnej zabudowie przy ulicy Wierzbowej 7 w Zielonej Górze. Enklawa składa się z pięciu niezwykle komfortowych i energooszczędnych budynków utrzymanych w stylistyce architektury nowoczesnej. W każdym z nich znajdziemy cztery mieszkania – każde z osobnym wejściem i własnym ogrodem. Dzięki temu można poczuć się jak w prywatnym domu, mieszkając w budownictwie wielorodzinnym. Nie brakuje również odpowiedniej liczby miejsc postojowych, z których część jest zadaszona. Osiedle Wierzbowa Enklawa doskonale wpisuje się w coraz popularniejszy trend niewielkich, zgranych społeczności funkcjonujących na położonym wśród zieleni terenie.

Fatto Deweloper

Osiedle Zielona Enklawa 3

Osiedle Zielona Enklawa 3 w Jędrzychowie skutecznie zaspokaja potrzeby klientów, którzy marzą o ekskluzywnym mieszkaniu z kominkiem. Wybrane apartamenty posiadają dodatkowo ogród i taras, dając tym samym rozliczne możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zamknięty kompleks tworzy 5 budynków, w których znajdują się 32 luksusowe mieszkania. Na terenie zakończonej w 2016 roku inwestycji znajdziemy także wygodne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców.

5

Budynków

32

Ekskluzywne mieszkania

Fatto Deweloper

Osiedle Zielona Enklawa 2

Nowoczesne osiedle Zielona Enklawa 2 znajduje się w Zielonej Górze przy ulicy Zawiszy Czarnego. Tworzą je nowoczesne i energooszczędne domy mieszkalne wykończone przyjemną dla oka elewacją. Każdy z nich został podzielony na cztery mieszkania, do których prowadzą osobne wejścia. Apartamenty są bezczynszowe i charakteryzują się wysokiej jakości wykończeniem i ponadprzeciętnym komfortem w codziennym użytkowaniu. W każdym mieszkaniu znajduje się kominek. Do dyspozycji właścicieli jest także wydzielone miejsce parkingowe. Teren osiedla jest ogrodzony, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Fatto Deweloper

Osiedle Jaś i Małgosia

To nowa inwestycja FATTO Deweloper powstająca przy ulicy Jasia i Małgosi w Zielonej Górze. Każdy z energooszczędnych budynków składających się na to osiedle podzielony jest na cztery komfortowe apartamenty, każdy z osobnym wejściem. Mieszkania bezczynszowe wyposażone są w nastrojowy kominek, który dla wielu inwestorów jest spełnieniem marzeń. Do każdego mieszkania przypisane jest własne miejsce parkingowe. Zabudowa ogrodzonego osiedla utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce wykorzystującej proste formy i neutralne barwy.

Podziel się!

Daj znać swoim znajomym, że Wasz lub ich wymarzony dom czeka właśnie tutaj.